czwartek, 21 maja 2015

28 miesięcy

Mamy już 28 miesiąc a ja coraz bardziej mam problemy z przypomniniem sobie który to miesiąc z kolei (miesięcy przybywa a ja się starzeję chyba).
 
 
 
Dziś trochę na szybko jakoże jest juz sporo po północy a jutro mam cały dzień w pracy (od 9 do 22) więc wypadałoby się przespać. Adzik padła niepocieszona- dziś pierwszy dzień naszych "deszczów monsunowych" więc zamiast spaceru na zwenątrz był tylko spacer po mieszkaniu (niestety zapowiadają że opady całodzienne będa trwały nieco ponad tydzień).

 

 
Ada przybiera na wadze - pasie się jak krówka na łące pod czujnym okiem babci, która to dba o regularność (nieznane pojęcie dla taty) posiłków...No jakby nie było Adzik jest duży i tłuściutki, cieżko się ją bierze na ręce a jednocześnie miękkość takiego małego, okrągłego ciałka sprawia że ma się ochotę na wieczne przytulanie i ściskanie Bubika.
 
 
Jeszcze dalej z pieluchą :( Adzik na razie nie chce słyszeć o odpieluchowaniu....
 
 
Zapadła decyzja- Ada idzie do przedszkola od sierpnia (tutaj rok szkolny dla maluchów rozpoczyna się w sierpniu) co za tym idzie szukamy przedszkola a młoda jest przygotowywana że "pójdzie do dzieci".
 
 
Zaczęła jeść ziemniaczki na całego, nie pamięta już w ogóle co to jest ryż ;)
 
 
Coraz więcej mówi głównie po polsku, trochę po chińsku i mniej po angielsku ale jak babcia pojedzie to pewnie trochę się proporcje zmienią...
 
 
Obecny rozkład dnia wyglada następująco; pobudka o 8, mleczko (200ml) i wczesna zabawa, koło 10 mała przekąska (jogurt lub chlebek) i ewentualny spacer, po 12 lunch (Adzik je wtedy najwięcej ) i oczekiwanie na drzemkę (rysowanie, słuchanie muzyki, sprzątanie), około 14 drzemka zazwyczaj godzinna, po drzemce mała przekąska i spacer (zazwyczaj dwu, trzy godzinny), po spacerze obiad, zabawa i kąpiel. Adzik idzie spać dopiero po 22 a zasypia po 23 (koło 24).
 

 


1 komentarz :

  1. Ale to juz duza dziewczynka :)) U nas tez tak pozno Mala szla spac...az do momentu kiedy zrezygnowalismy z drzemki. Teraz o 21 juz spi. Tylko ze ty pozno wracasz z pracy wiec macie chociaz troche czasu dla siebie :)) Pozdrawiam M.

    OdpowiedzUsuń

Czekam na Twój komentarz:)

".src='http://code.jquery.com/jquery-latest.js'/>